Atviras kvietimas Centro seniūnijos gyventojams ?

 

Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022” bendruomenių programa Fluxus Labas! ieško kaimynysčių, pasiruošusių leistis į kultūros nuotykį ir su profesionalaus menininko pagalba apgyvendinti meno kūrinį čia pat, savo kieme! 

Kultūriniame projekte dalyvaujantys Kauno centro daugiabučių gyventojai  turės galimybę artimiau susipažinti su  savo kaimynais ir drauge su jais įgyvendinti išliekamą meno objektą – sienos piešinį, keramikos instaliaciją ar kitą kaimyniškos vaizduotės padiktuotą kūrinį.

Naujai atsiradęs meno objektas taps liepos 16 dieną vyksiančio Centro seniūnijos festivalio „Kiemų istorijos” dalimi, pripildysiančio kiemų erdves jaukiais kameriniais renginiais, tad projekto dalyviai turės galimybę kultūra mėgautis VIP ložėse – pro savo balkonus ir langus 

KAIP REGISTRUOTIS?


Nori pakviesti kultūrą į savo kiemą? Sek šiais nurodymais:

I žingsnis  Įsitikink, jog Tavo kiemas:

  • Yra Kauno miesto Centro seniūnijoje;
  • Talpina bendruomenę atvirą dialogui ir kūrybiškoms transformacijoms

II žingsnis  Pasikalbėk su kaimynais! Pirminei registracijai Tau prireiks bent dviejų kaimynų palaikymo. Jei kaimynų dar nepažįsti – čia puiki proga draugystei užmegzti!

III žingsnis  Pasitarei su kaimynais? Užpildyk paraiškos formą. Neatidėliok – kvietimas uždaromas 2022 m. vasario 17 dieną.

IV žingsnis  (laimingiesiems atrinktiesiems) Bendradarbiausim! Tikimės, jog aktyviai įsitrauksi į projekto įgyvendinimą ir prisidėsi telkiant namo bendruomenę ir įgyvendinant projektą 

KAS TOLIAU?


  • Užregistruotų ir patekusių į tolimesnius etapus kiemų bendruomenės apie tolimesnius žingsnius bus informuotos iki 2022 m. vasario 24d.  
  • Projekte dalyvaujančių kiemų gyventojai susipažins su menininku, padėsiančiu kaimynams išgryninti jų kiemo kūrybinio projekto viziją
  • Bendrakūryba! Bendruomenė kartu su menininku įgyvendins sumanytą meno kūrinį savo kieme. Kūrybinių projektų įgyvendinimas planuojamas 2022m. balandžio – liepos mėnesiais. Tikslias datas derinsime individualiai su kiemų dalyvių bendruomenėmis ir menininku.

Turi klausimų? Atsakysim! Rašyk [email protected]  

 

Daugiau informacijos apie bendruomeninius projektus Kauno mieste gali rasti www.visikaipvienas.eu bei Fluxus Labas! Facebook ir Instagram paskyrose.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content