Atšvaitai saugo gyvybes

Gražios bendradarbiavimo tradicijos sieja Gričiupio seniūniją ir Kauno apskrities Vyriausiojo policijos komisariato pareigūnus. Jie apsilanko ne tik ištikus bėdai, kuomet reikia skubios jų pagalbos, bet ir pagerbia savo apsilankymu įvairiuose bendruomenių renginiuose.

Šiandien, t.y. 2018 m lapkričio 26 dieną, Gričiupio seniūnijoje maloni staigmena – Kauno apskrities VPK pareigūnės užsuko į seniūniją nešinos dovanomis seniūnijos darbuotojoms. Padovanojusios atšvaitus ir priminusios teisingo atšvaitų segėjimo/nešiojimo taisykles, pareigūnės paprašė saugoti savo ir kitų gyvybes kelyje. Trumpas, bet labai svarbus apsilankymas privertė prisiminti, kad, kabindami atšvaitus savo vaikams, neturėtume pamiršti juos teisingai segėti ir patys.

Ačiū Jums, kad rūpinatės mūsų visų saugumu.

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content