ATMINTINĖ GYVENTOJAMS IR KAIMYNINIŲ ĮSTAIGŲ DARBUOTOJAMS ĮVYKUS AVARIJAI UAB „OKSETA“ KAUNO NAFTOS PRODUKTŲ TERMINALE Biruliškių g. 18A, Kaune

UAB „Okseta” administracija yra Kauno naftos produktų terminale.
UAB „Okseta“ užsiima keliomis skirtingomis veiklomis: degalinių techninė priežiūra, specialieji statybos darbai (vamzdynų virinimas,konstrukcijų ir technologinių įrenginių montavimas, pramoninis dažymas), administracinių patalpų nuoma.
UAB „Okseta“ yra atestatuota įmonė,
kuri turi įvairius Energetikos inspekcijos atestatus ir Statybos sertifikavimo
atestatą.
2013 m. UAB „Okseta“ yra įsidiegusi
ISO standartus: LST EN ISO
9001:2015, LST EN ISO 14001:2015lankstinukas.Okseta.Kaunas.2022

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content