Atmintinė apie želdinių priežiūrą, tvarkymą ir apsaugą

Informuojame, kad Aplinkos apsaugos departamentas prie Aplinkos ministerijos parengė atmintinę, kurioje, remiantis šiuo metu galiojančiais teisės aktais, pateikiama gyventojams aktuali informacija apie želdinių (ne miško žemėje augančių medžių ir krūmų) priežiūrą, tvarkymą ir su tuo susijusius aplinkosauginius reikalavimus.

Atmintinę galima rasti Departamento interneto svetainėje adresu aad.lrv.lt/lt/konsultacijos/atmintines/augalai/zeldiniu-prieziura-tvarkymas-ir-apsauga.

 

Aplinkos apsaugos departamento informacija

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content