Asociacija „Kauno Tvirtovė” kviečia į talką

Vėl turime unikalią galimybę prisidėti prie naujai kuriamo Kauno regioninio parko bei galimybę patalkinkauti VIII Kauno Tvirtovės Forte, kuris taps neatsiejama šio parko dalis.

Talkos pradžia  10:00 val

Talkos pabaiga 15:00 val.
Tad kviečiame visus norinčius, galinčius ir neabejingus istorijos kultūros paveldo abjektui su darbiniais rūbais, pirštinėmis, sodo žirklėmis, kirvukais, pjūkliukais, grebliais, o ypač laukiami su mechaniniais trimeriais aktyviai ir draugiškai praleisti keletą valandų gryname ore bei bendraminčių būryje.
Renkamės 2017-05-20 d. iki 09 val 45 min Milikonių apžvalgos aikštelėje prie kavinės VIVA KAUNAS.
Vieta pasiekiama viešuoju transportu: autobusais Nr. 23; 39; 10; 34 arba mikroautobusais Nr. 52; 55; 54; 57. Viešojo transporto sustojimas MILIKONIAI.
Akcijos iniciatoriai ir sumanytojai Asociacija KAUNO TVIRTOVĖ; Linkuvos įtvirtinimų Kauno Tvirtovės VIII Forto įgula bei Lietuvos Šaulių Sąjungos Kauno Rinktinės II-oji kuopa.
Smulkesnę informaciją apie akciją teikia telefonu 867967118 LŠS Kauno Rinktinės II kuopos šaulys bei VIII Kauno Tvirtovės Forto įgulos vadas Ramūnas Kazakevičius ir 868932862 Kauno Istorinio Regioninio parko atstovas Ovidijus Jurkša.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content