Asociacija “Kauno moterų linija” kviečia

Asociacija “Kauno moterų linija” kviečia dalyvauti moterų grupėje “Emocijų harmonizavimas nūdienos akistatoje”. Sieksime saugiame, geranoriškame, atvirame ir nuoširdžiame santykyje išreikšti bei atpažinti savo jausmus, savo sunkumus. Susitikimų metu tyrinėsime kas padeda mažinti nerimą, vidinę įtampą. Ieškosime naujų reagavimo į nūdienos iššūkius ar stresą būdų. Bandysime suprasti savo siekius ir atsakomybę už savo gyvenimą. Sieksime giliau save pažinti ir atjausti. Susitikimų metu dalinsimės savo patirtimi, išgyvenimais, kalbėsime, diskutuosime, bus naudojami įvairūs kūrybiniai metodai.

Pirmasis susitikimas įvyks 2020 m. lapkričio 24 d. 17.30 – 20.30 val. Grupės užsiėmimų ciklą sudaro 6 susitikimai, kiekvieno susitikimo trukmė – 3 val. grupė vyks nuotoliniu būdu antradieniais.

Grupę ves psichologė/psichoterapeutė Jūratė Galdikienė.

Registracija į grupę ir daugiau informacijos tel. 8 618 40044 arba el. p. [email protected]. Būtina išankstinė registracija.

https://www.facebook.com/moterulinija

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content