Asmenų konsultavimo dėl ūkio subjektų priežiūros telefonas

Visus gyventojus, kurie nori išsikviesti pareigūnus į namus, kad jie patartų gaisrinės saugos klausimais, prašome registruotis tel. (8 5) 271 6880. Šiuo telefonu taip pat gali kreiptis pagalbos tie gyventojai, kurie neišgali įsigyti autonominių dūmų detektorių.

Asmenų konsultavimo dėl ūkio subjektų priežiūros telefonas  (8 5) 271 6880

Paskirtis – konsultuoti ūkio subjektus gaisrinės saugos klausimais (dėl eksploatuojamiems objektams nustatytų gaisrinės saugos reikalavimų, ūkio subjektų priešgaisrinių techninių patikrinimų tvarkos, įmonių, įstaigų, organizacijų vadovų teisių ir pareigų gaisrinės saugos srityje, atsakomybės už gaisrinės saugos reikalavimų nevykdymą ir kt.).

Konsultacijos teikiamos: 

– pirmadieniais – ketvirtadieniais nuo 8.00 val. iki 11.00 val.,
                                                               nuo 13.00 val. iki 16.00 val.,

 

– penktadieniais nuo 8.00 val. iki 11.00 val.,
                                nuo 13.00 val. iki 15.00 val. 

 

Siekiant užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę pokalbiai nurodytu telefono numeriu įrašomi.

Departamentas garantuoja šių įrašų konfidencialumą ir apsaugą. Prašom įvertinti konsultacijų kokybę ir užpildytą anketą (Apklausos anketa) siųsti departamento elektroniniu paštu  [email protected]

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content