ASBESTAS

2022-10-28  pasirašyta ir užregistruota paslaugų teikimo sutartis Nr. SR-636 su VšĮ Kauno regiono atliekų tvarkymo centru dėl Asbesto turinčių gaminių atliekų priėmimo ir apdorojimo paslaugų teikimo. Paslaugų teikimo sutartis galioja 12 mėnesių su galimybe dar pratęsti 24 mėnesiams.

Seniūnijoje gyventojams išduoda pažyma su kuria Kauno miesto gyventojas (fizinis asmuo) Lapių regioniniame sąvartyne gali nemokai priduoti saugiam šalinimui asbesto turinčių gaminių atliekas.

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content