Aplinkos tvarkymo akcija

Š. m. rugsėjo 9 d.  Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos moksleiviai tvarkė vadinamo „Aklųjų” gyvenamojo kvartalo Kaune aplinką. Atitvarus ir takus apžėlę krūmai ir gyvatvorės trukdė neregiams ir silpnaregiams vaikščioti, pagal atitvarus orientuotis aplinkoje. Patys jie nepajėgūs nugenėti brūzgynus.

Aušros g. seniūnaitijos seniūnaitis Juozas Miliauskas dėkoja  Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos studentams ir dėstytojams  už geranorišką talką ir socialinį jautrumą, už tai, kad atsiliepė į jo prašymą padėti šiems žmonėms! “.

vaizdinė medžiaga:

Akimirkos iš talkos:

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content