Ant Palėdų kalno suplevėsavo Ukrainos vėliava

Smerkiant Rusijos agresiją prieš demokratišką ir nepriklausomą valstybę bei taikius jos gyventojus ir siekiant parodyti solidarumą Ukrainai ir jos piliečiams, išgyvenantiems itin sunkų laikotarpį, šiandien 10 val. istorinėje Kauno vietoje – ant Pelėdų kalno buvo iškelta Ukrainos vėliava, kurios kraštinių matmenys siekia 8 ir 5 metrus. Ukrainos vėliavos iškėlimą vienoje aukščiausių Kauno vietų inicijavo Kauno kolegija, kuriai priklauso čia įsikūręs Menų ir ugdymo fakultetas. Į vėliavos pakėlimo ceremoniją susirinko gausus aukštosios mokyklos bendruomenės narių būrys, išreiškęs palaikymą savo ir visų mūsų laisvę ginančiai Ukrainai. Prie iniciatyvos prisidėjo ir Kauno deputatų klubo, Žaliakalnio bendruomenės bei Lietuvos šaulių sąjungos atstovai.

Skaityti daugiau: https://kauno.diena.lt/naujienos/kaunas/miesto-pulsas/ant-peledu-kalno-siandien-suplevesavo-ukrainos-veliava-1066749

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content