Aldonos Jankauskienės ir Dalios Raubienės poezijos ir kraštotyros knygos „Kaunas: Laisvės alėja ” pristatymas

Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Girstupio padalinyje gegužės 9 d. vyko Aldonos Jankauskienės ir Dalios Raubienės bendros poezijos ir kraštotyros knygos „Kaunas: Laisvės alėja ” pristatymas. Trumpą leidinio apibendrinimą pateikė Kovo 11-osios gatvės bendrijos vadovas, sociologas dr. Raimundas Kaminskas. Pagrindinį knygos pristatymą pateikė Aldona Jankauskienė. Renginyje dalyvavo Gričiupio seniūnijos seniūnė Jolanta Žakevičienė, seniūnijos gyventojai ir jų svečiai, kurie domisi Kauno miesto istorija.

Renginio dalyviams koncertinę programą atliko Kovo 11-osios gatvės bendrijos etnografinis ansamblis „Sūduva”, taip pat skambėjo ansamblio „Pinija” vadovo kompozitoriaus Arvydo Paulausko atliekama daina „Laisvės alėja”.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content