Akimirkos iš susitikimo su Kauno apskrities VPK bendruomenės pareigūnais

Kauno apskr. VPK bendruomenės pareigūnai šį mėnesį bendradarbiaudami su Lietuvos paštu vykdo turtinių nusikaltimų prevenciją. Priemonės, vykdytos Kauno m. 9-ajame pašte, metu policija kartu su seniūnijos administracija, priminė gyventojams kokių reikia imtis saugumo priemonių, patarė kokios spynos, užraktai yra patikimesni, siekiant apsaugoti savo būstą, pagalbines patalpas, garažus, sandėliukus.

Taip pat priemonės metu gyventojai informuoti, jog iki balandžio mėnesio pensijas senjorams į namus pristatys paštininkai įprasta tvarka. Dar kartą akcentuota, jog nei policininkai, nei socialiniai darbuotojai, nei kitų institucijų atstovai nesurenka, netikrina ir neskaičiuoja gyventojų pinigų.

Pastebėjus įtartinus asmenis, nedelsiant apie tai pranešti bendruoju pagalbos telefonu 112

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content