Akcija „Kaunas tvarkosi“ Žaliakalnyje

Šių metų balandžio 21 d. buvo vykdoma švarinimosi akcija „Kaunas tvarkosi 2018“. Žaliakalnyje akcijos metu buvo tvarkoma teritorija prie Dariaus ir Girėno paminklo, Ąžuolyno parkas, Tunelio g. ir Radvilėnų pl. šlaitai. Aplinką švarino gausus būrys talkininkų iš Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijos, Kauno technikos kolegijos, Jono Jablonskio gimnazijos, Žaliakalnio progimnazijos, mokyklos-darželio „Rūtelė“, Jono Žemaičio – Vytauto mokyklos – daugiafunkcinio centro, KTU ir LSU studentai, Lietuvos Socialdemokratų partijos Žaliakalnio grupės, Darbo partijos ir Tėvynės Sąjungos aktyvistai, seniūnaičiai, Žaliakalnio seniūnijos darbuotojai ir aktyvūs žaliakalniečiai.

Akcijos metu veikė UAB „Kauno švara“ ambasada, kurioje dalyviai galėjo dalyvauti žaidimuose, edukacinėse programose bei laimėti įvairius prizus.

Po talkos visi dalyviai buvo vaišinami karšta arbata ir saldumynais.

Dėkojame visiems akcijos „Kaunas tvarkosi“ dalyviams, kurie tvarkė ir gražino Žaliakalnį.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content