Akcija „Kaunas tvarkosi“ Žaliakalnyje

Š. m. balandžio 22 d. buvo vykdoma švarinimosi  akcija „Kaunas tvarkosi“.  Žaliakalnyje akcijos metu buvo tvarkoma Dainų slėnio teritorija, Ąžuolyno parkas, Tunelio g. ir Radvilėnų pl. šlaitai, teritorija prie kryžiaus tremtiniams. Aplinką švarino gausus būrys talkininkų iš LVŽS Kauno skyriaus, Kauno pilietinės bendruomenės centro „Dainava“, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijos, pradinės molyklos „Varpelis“, mokyklos-darželio „Rūtelė“, Žaliakalnio progimnazijos, Jono Jablonskio gimnazijos, mokyklos – darželio „Šviesa“, KTU doktorantų draugijos, Lietuvos krikščioniškojo jaunimo blaivybės sąjungos „Žingsnis“, Lietuvos sporto universiteto, Vytauto Didžiojo universiteto, Kauno Jono Žemaičio – Vytauto mokyklos – daugiafunkcinio centro, Dainavos ir Žaliakalnio seniūnijos, LR Seimo narys Lauras Stacevičius su padėjėjomis, kandidatas į Kalniečių seniūnaitijos seniūnaičius Jonas Rapsikevičius ir aktyvūs Žaliakalnio bendruomenės nariai. Dainų slėnyje ir Ąžuolyno parke buvo renkamos šiukšlės, šluojami lapai nuo laiptų ir praėjimo takų, renkamos nulūžusios medžių šakos. Akcijoje dalyvavo virš 300 aktyvių kauniečių.

Akcijos metu veikė UAB „Kauno švara“ ambasada, kurioje akcijos dalyviai galėjo dalyvauti žaidimuose, edukacinėse programose bei laimėti įvairius prizus.

Po talkos visi dalyviai buvo vaišinami karšta arbata ir saldumynais.

Dėkojame visiems akcijos „Kaunas tvarkosi“ dalyviams, kurie nepabūgę žvarbaus oro, tvarkė ir gražino Žaliakalnį.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content