Akcija „Kaunas tvarkosi!” 2016

Kauno miesto savivaldybės administracijos filialas Vilijampolės seniūnija kviečia Jus prisijungti ir aktyviai dalyvauti akcijoje „Kaunas tvarkosi“. Akcija „Kaunas tvarkosi“,  vyks  š. m. balandžio 23 d. 10 val.

Šiais metais numatyta sutvarkyti Lampėdžių šilą ir Lampėdžių ežero pakrantę (iš Gervių g. pusės).

Vilijampolės seniūnijos rūšiavimo ambasados vieta paskirta  Lampėdžių aikštelė, ežero pakrantė iš Gervių g. pusės.  Bus dalinamos pirštinės ir rūšiavimo maišai.

Ambasadoje bus pastatyti rūšiavimo konteineriai, vedami edukaciniai užsiėmimai ir antrinių žaliavų dirbtuvėlės vaikams (užsiėmimus ves UAB „Kauno švara“). Kad darbas neprailgtų „Kaunas tvarkosi“ ambasadoje skambės muzika, bus vaišinamasi.

Darom_vieta

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content