AČIŪ KAUNIEČIAMS UŽ PILIETIŠKUMĄ

kaunas tvarkosi1Šį šeštadienį Kaunas tvarkėsi. Kaip ir kituose dešimtyje oficialių akcijos „Kaunas tvarkosi!” taškų Vytauto parke buvo galima išvysti šimtus šiukšlių maišais, grėbliais ir pirštinėmis „apsiginklavusių“ kauniečių. Skaičiuojama, jog Centro seniūnijos parinktoje vietoje akcijoje dalyvavo apie tūkstantis miestiečių.kaunas tvarkosi2

Parke įkurtame rūšiavimo miestelyje veikė bendrovės „Kauno švara“ ambasada, kurioje kauniečiai su savo atžalomis rado įvairių pramogų, žaidimų ir edukacinių programų. Prie įmonės organizuojamų renginių prisijungė ir seniūnijos seniūnaičiai. Visi dalyvavę edukacinėse prigramose buvo apdovanoti įvairiais prizais. Patys aktyviausi akcijos dalyviai iš seniūnaičių rankų gavo kaunas tvarkosi4bilietus į Muzikinio teatro spektaklį „Auksinė kepurė”. Mažiausieji akcijos dalyviai, kad neprailgtų darbas, galėjo nemokamai pasisupti mažiesiems skirtose supynėse.

Nuoširdžiai dėkojame visiems akcijos dalyviams savo darbu, išmone bei kitais būdais prisidėjusiems prie švarinimosi akcijos: Kauno vaikų ir moksleivių laisvalaikio rūmams, Karinėms oro pajėgoms, bendrojo lavinimo mokykloms visiems kauniečiams. Nuoširdus ačiū pramogų, žaidimų ir edukacinių programų sumanytojams bei įgyvendintojams, prizų steigėjams.

Centro seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content