AB „Lietuvos paštas” informuoja – Kauno 28-ojo pašto veikla bus perkeliama:

Akcinė bendrovė Lietuvos paštas (toliau – Bendrovė) informuoja, kad, siekiant užtikrinti kokybiškas ir visiems patogiai prieinamas paslaugas, š. m. vasario 18 d. prastos būklės patalpose esančio ir tik siuntų priėmimo funkciją vykdančio Kauno 28-ojo pašto (Vydūno al. 63, 50015Kaunas) veikla bus perkeliama.

Išsiųsti siuntas bei gauti kitas paslaugas klientai galės artimiausiuose pašto skyriuose – Kauno 44-ame pašte, įsikūrusiame prekybos centre „Akropolis“adresu Karaliaus Mindaugo pr. 49, 44051 Kaunas, ir Kauno 9-ajame pašte, įsikūrusiame adresu Savanorių pr. 214 A, 50001 Kaunas.

Kauno 9-asis paštas nuo dabartinės pašto skyriaus vietos yra nutolęs 1,5 km atstumu, o Kauno Akropolyje įsikūręs pašto skyrius – 3 km atstumu. Šiuose pašto skyriuose klientai aptarnaujami erdvesnėse klientų aptarnavimo salėse, prie keturių arba penkių klientų aptarnavimo langelių, taip pat skyriuose įrengta savitarnos zona, yra savitarnos lipdukų spausdintuvai, todėl klientai gali patogiai paruošti savo siuntas išsiuntimui.

Patekimas į šiuos pašto skyrius patogus ir žmonėms su negalia bei žmonėms su vaikų vežimėliais.Klientų patogumui Kauno 44-asis paštas dirba visomis savaitės dienomis nuo 10:00 val. iki21:00 val., Kauno 9-asis paštas darbo dienomis dirba nuo 10:00 iki 19:00 val., šeštadienį nuo 9:00iki 14 val.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content