Vyko Žaliakalnio šaškių čempionatas

Spalio 24 dieną vyko Žaliakalnio šaškių čempionatas. Šiame čempionate dalyvavo 8-ios komandos, iš kurių tris komandas sudarė Žaliakalnio mokyklos – darželio „Rūtelė“ mokiniai, dalyvavo aklųjų sporto klubo „Sveikata“, „Parolimpietis“ nariai, Žaliakalnio bendruomenės centro „Spindulys“, Šančių bendruomenės centro, bendruomenės policijos atstovai ir Žaliakalnio seniūnijos seniūnaičiai.

„Susėskime prie lentos ir dalinkimės žaidimu!“. Taip skambėjo čempionato šūkis. Žaidimas vyko įtemptai, laimėti norėjo visi, bet nugalėjo ir prizininkais tapo tik trys komandos.

Pirmąją vietą iškovojo mokyklos – darželio „Rūtelė“ komanda „Pelėdžiukai“;

Antrąją vietą iškovojo Kauno aklųjų ir silpnaregių sporto klubo „Sveikata“ komanda;

Trečiąją vietą iškovojo „Seniūnaičių“ komanda.

Sveikiname prizininkus ir linkime sėkmės ateinančiuose čempionatuose!

 

Projektą remia Socialinės apsaugos ir darbo ministerija pagal 2017-2019 m. 2.3 priemonę „ Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“.

Pasidžiaukime akimirkomis:

 

 

 

 

 

 

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content