VšĮ “Moters pagalba moteriai” organizuoja 18 – 28 metų jaunų moterų grupę, kurios tema Kaip kurti santykius poroje…

Grupės metu kalbėsime apie tai, kaip sąmoningai rinktis sau gyvenimo draugą. Aptarsime kaip tėvų šeimos modelis pasireiškia jų vaikų šeimos kūrime. Gilinsimės į signalus, į kuriuos svarbu atsižvelgti prieš kuriant ilgalaikius santykius. Stiprinsime pasitikėjimą savimi, savo vertės pajautimą. Sieksime save giliau pažinti, bandysime suprasti ko AŠ noriu. Susitikimų metu dalinsimės savo patirtimi, išgyvenimais, kalbėsime, diskutuosime, bus naudojami įvairūs kūrybiniai metodai.

Grupės užsiėmimų ciklą sudaro 10 susitikimų, kiekvieno susitikimo trukmė – 3 val. Pirmas susitikimas – 2019 m. lapkričio 11 d., 18.00 val. Grupę ves psichologė Jūratė Galdikienė. Susitikimai vyks VšĮ “Moters pagalba moteriai” patalpose, V. Sladkevičiaus g. 5-3, Kaunas.

Registracija į grupę ir daugiau informacijos tel. 861840044 arba el. p. [email protected]. Būtina išankstinė registracija.

 Laukiame Jūsų!

Grupės užsiėmimai yra finansuojami Europos Socialinio fondo ir skirti Kauno miesto gyventojams. Grupė organizuojama kaip projekto „Kauno bendruomeniniai šeimos namai“ (08.4.1-ESFA-V-416-11-0002) dalis.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content