MIGRACIJOS DEPARTAMENTO NAUJIENOS

Migracijos departamente prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos (toliau – Migracijos
departamentas) vykdomą valdymo funkcijų ir veiklos pertvarką ir informuoti apie migracijos paslaugų teikimo tvarkos
planuojamus pokyčius nuo šių metų liepos 1 d. Siekiant sukurti modernią, šiuolaikinės visuomenės poreikiams priimtiną
migracijos instituciją ir užtikrinti visuomenės pasitenkinimą teikiamomis paslaugomis, visos Migracijos departamento teikiamos paslaugos yra automatizuojamos ir kai kurios iš jų jau nuo anksčiau minėtos datos bus teikiamos tik elektroniniu būdu.
Nuo šių metų liepos 1 d., be anksčiau įdiegtų elektroninių migracijos paslaugų, tik elektroniniu būdu bus teikiami ir prašymai išduoti (pakeisti) leidimą laikinai ar nuolat gyventi
Lietuvos Respublikoje.
Informuojame, kad nuo liepos 1 d. Migracijos departamento elektroninės paslaugos bus teikiamos naudojantis nauja
elektroninių paslaugų sistema MIGRIS ir bus pasiekiama portale www.migracija.lt.
Migracijos departamento interneto svetainėje www.migracija.lt adresu https://www.migracija.lt/index.php?-695123384 jau dabar galima rasti daugiau informacijos anksčiau minėtais klausimais https://www.migracija.lt/index.php?-695123384.

Skelbimas

Migracijos departamento informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content