Kvietimas

 

Š. m. vasario mėnesį Kauno apskr. VPK bendruomenės pareigūnai Kauno apskrityje vykdo prevencines priemones, kurių metu bendrauja su gyventojais turto apsaugos klausimais, supažindina su dažniausiai pasitaikančiais įsibrovimo į gyvenamąsias patalpas būdais ir apsisaugojimo nuo jų galimybėmis.

Žaliakalnio seniūnijoje prevencinė priemonė vyks: 2019-02-14   13.00-15.00 val. Kauno m. 9-ajame pašte, Savanorių pr. 214, Kaune.

 

Kviečiame atvykti pabendrauti.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content