Projektas „KITAME KRANTE”

Lapkričio 16 d. 17 val. Vilijampolės seniūnijoje atidaroma   „Meno formos” galerijos Donaros Manuk kuruojama projekto „KITAME KRANTE” paroda.

KURK! ISTORIJĄ? DABAR. – tai 2016 metais galerijos “Meno forma” pradėtas vystyti naujas

konkursinis tarpdiscipliniškumo vystymo  projektas, skatinantis jaunuosius menininkus pažinti Kauno Žaliakalnio tarpukario medinę architektūrą ir išnaudoti paveldo idėjų teikiamas inspiracijas šiuolaikinei kūrybai.  Šiemet planuojama projektą „KITAME KRANTE” tęsti  analizuojant – Vilijampolėje esančius medinės architektūros objektus, išnaudojant pastatus ir jų istoriją kaip pagrindinį motyvą jaunųjų menininkų kūrybai.

 Tai plataus formato konkursinis menų sintezės ir tarpdiscipliniškumo vystymo projektas, skatinantis jaunuosius menininkus projekto metu percepciškai įsisavinti Kauno gyvenamojo rajono architektūrą, bendrauti su jame gyvenančiais žmonėmis ar reflektuoti asmeninę patirtį ir gautą informaciją procesuoti bei atspindėti eskizuose, o galų gale – finaliniame darbe galutinių darbų pristatymas ir geriausio darbo autoriaus apdovanojimas vyks 2017 m.  gruodžio 14 dieną 17 val. Vilijampolės seniūnijoje.

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content