Žiema, žiema, bėk iš kiemo!

2017 m. vasario 28 d. Gričiupio seniūnijos seniūnė Jolanta Žakevičienė, Vieningo Kauno atstovai, Kauno miesto savivaldybės tarybos narys Karolis Stirbys, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovai, Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos atstovai  ir vietos gyventojai bei svečiai rikosi į Užgavėnių šventę Kauno bendruomenės centro „Girsta“ patalpose (Gričiupio g. 11).

Užgavėnės – žiemos šventė, žinoma nuo senų laikų tiek Lietuvoje, tiek Europoje.  Jos paskirtis  ne tik išvyti žiemą, bet ir linksmai padūkti ir šmaikščiai pajuokauti, bei nepiktai pašiepti vietos bendruomenės narius, su humoru į viešumą iškelti kasdienybės aktualijas.

Šventėje taip pat svečiavosi velniai, daktarai, ubagai, nepažįstamieji svetimšaliai, čigonės ir čigonai bei kiti linksmai padūkti nusiteikę persirengėliai ir žinoma Kanapinis su Lašininiu. Atėjusiųjų laukė tradicinės linksmybės vaikams ir ne vaikams, Morės deginimas, šokiai ir pokštai, vaišės ir gardumynai.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content