2020 m. gruodžio 6 d., sekmadienį, 12.00 val. „Dialogas – Žodis ir spalva“ virtualioje erdvėje

 Šv. Popiežiaus Jono Pauliaus II (Karolis Voityla) pjesės „Priešais juvelyro parduotuvę“,  kuri dar vadinama kaip meditacija, apie Santuokos sakramentą, protarpiais peraugančią į dramą, I dalį skaitys aktorius Egidijus Stancikas.
Nuoroda, prašome jungtis: Įvadas ir skaitymas
Projektą  „Žaliakalnio gyvenamosios bendruomenės savarankiškumo skatinimas” remia LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content