2019 m. spalio 8 d „Daugirdo amfiteatre” vyks Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono treniruotė

Lietuvos kariuomenės Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono kinologai su šunimis  2019 m. spalio 8 d. nuo 8.10 iki 16 val. Daugirdo amfiteatre vykdys treniruotę , skitą sprogstamųjų medžiagų paieškos įgūdžiams atnaujinti.

Pratybų metu bus laikomasi gamtos apsaugos taisyklių, transporto priemonės judės tik keliais, nebus naudojama pirotechnika ir imitacijos priemonės .

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content