Šokio spektaklis – ekskursija „Pakopa po pakopos” kviečia visus!

2022 m. Rugpjūčio 6d. (šešt.) džiugiai ir nekantriai kviečiame užsukti į pažintines ekskursijas po Žaliakalnį ir finalinį akcentą – šokio spektaklį „Pakopa po pakopos”. Plačiau apie renginį rasite čia: https://www.facebook.com/events/5414055281984040

Spektaklio – ekskursijos metu išgirsite ne vieną girdėtą balsą, istoriją, bet neabejoju, kad pakeliui lauks ir netikėti, nematyti atradimai.

Registracija čia:

https://www.facebook.com/events/5414055281984040/

Registracija į šokio spektaklį-ekskursiją „Pakopa po pakopos” https://forms.gle/uufTtRzmVxVnNDZ4A

 

2022 m. Rugpjūčio 2 – 4 d. įvairūs šokio ir muzikos pasirodymai, veiklos vaikams pasklis po Žaliakalnio kiemus, kur atkeliaus „Kultūra į kiemus”: https://www.facebook.com/events/1386468481764797.

Nepamirškite užsiregistruoti, nes vietų skaičius greitai senka ?

Registracija į šokio spektaklį-ekskursiją „Pakopa po pakopos” https://forms.gle/uufTtRzmVxVnNDZ4A

Pažintinės ekskursijos https://forms.gle/np6isshkrLS76HAG6

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content