Įžiebta Kalėdų eglė Vilijampolės seniūnijoje

Įžiebta Kalėdų eglė Vilijampolės seniūnijoje

Norime kartu pasidžiaugti, kad jau suspindo Kalėdų eglė ir Vilijampolės seniūnijos Sąjungos aikštėje.

Smagu, kad Vilijampolės seniūnijos Kalėdinės eglutės puošimo ir įžiebimo Sąjungos aikštėje idėjai neabejingi liko ir seniūnijos gyventojai. Kalėdos – gražiausias metų laikas ir jų belaukiant padaryti gerą darbą, yra pati geriausia dovana! Už nuostabią idėją ir jos įgyvendinimą puošiant kalėdinę eglutę norime padėkoti gyventojai Austėjai S. W., kuri ne tik savanoriškai pasiūlė prisidėti puošiant seniūnijos eglutę, bet ir sukūrė Vilijampolės žaisliukų dizainą bei užsakė jų pagaminimą. Dėka aktyvios seniūnijos gyventojos, Vilijampolės seniūnijos Kalėdų eglutė pasipuošė naujais žaisliukais ir gyventojų akis džiugins dar ne vienerius ateinančius metus.

Dėkojame:

Už naujus kalėdinius papuošimus ir jų dizainą – gyventojai Austėjai S. W. (https://www.austeja.art/)

Už atliktus puošimo darbus –  UAB „Kauno gatvių apšvietimas“ (http://www.kaunogatviuapsvietimas.lt/)

 

Taip pat kviečiame pasidžiaugti ir kitomis Vilijampolės seniūnijoje papuoštomis eglutėmis:

Kauno Vilijampolės bendruomenės centro „Veršva“ Kalėdų eglė ir pirmininkės J. Gulbinienės sveikinimas – https://fb.watch/2r29595XiP/

Lampėdžių bendruomenės centro Kalėdų eglė ir pirmininkės D. Akramienės sveikinimas – https://fb.watch/2r1_VeshYl/

 

Kviečiame kartu pasidžiaugti Kalėdų eglės puošimo Sąjungos aikštėje akimirkomis:

             

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content