Profesinis mokymasis ir mokymasis visą gyvenimą

Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centras įgyvendina projektą „Profesinio mokymo ir mokymosi visą gyvenimą populiarinimas Lietuvoje” ir  kviečia pasinaudoti  nemokama  informacine sistema SMIS (www.smis.lt), jeigu dar nesate joje užsiregistravę.

Siūlo užsiregistruoti sistemoje, aktyvuoti šį prisijungimą savo el. pašte ir veltui naudotis visa joje esančia informacine medžiaga.

Detalesnė informacija, nuskanti prisiregistravimo žingsnius sistemoje SMIS pristatymas

Informuoja, kad Teisinio raštingumo ir kitų temų turinys bus koreguojamas, siekiant atliepti dabarties reikalavimus.

Su sistema galite susipažinti tinklalapyje: www.youtube.com/watch?v=aZvx9EVT7Go

 

informacijos šaltinis www.kpmpc.lt

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content