Centro seniūnijos seniūnaičių ir išplėstinė seniūnaičių sueiga

CENTRO SENIŪNIJOS SENIŪNAIČIŲ IR IŠPLĖSTINĖS SENIŪNAIČIŲ SUEIGOS

DARBOTVARKĖ

2020 m. vasario 12 d. (trečiadienis) 15:30 val.,

Šv. Gertrūdos g. 7, Kaunas, Centro seniūnija

 

Darbo reglamentas (Kauno miesto savivaldybės seniūnaičių sueigos nuostatų 13 p.):

  • klausimo pristatymui – iki 5 minučių;
  • seniūno ir seniūnaičio nuomonei pareikšti – iki 2 minučių;
  • kitų sueigos dalyvių nuomonei pareikšti – iki 1 minutės.

Prireikus sueigos pirmininkas gali nustatyti kitokią klausimo pristatymo ar nuomonės pareiškimo trukmę.

Eil. Nr. Svarstomas klausimas Pranešėjas
1. Dėl Centro seniūnijos metinio veiklos plano įgyvendinimo ataskaitos ir veiklos plano projekto (Vietos savivaldos įstatymo 32 str. 6 p., 35 str. 1 d.).

Seniūnas

Marius Švaikauskas

2. Dėl seniūnaičių praėjusių kalendorinių metų veiklos ataskaitų ir veiklos krypčių kitiems kalendoriniams metams (Vietos savivaldos įstatymo 34 str. 1d. 6p.). Išplėstinės seniūnaičių sueigos pirmininkė Ernesta Ranusienė
3 Dėl Centro seniūnijos bendruomenei aktualių klausimų (dėl 2019-10-29 vykusio pasitarimo su Kauno miesto savivaldybės administracija).

Seniūnas

Marius Švaikauskas

4 Dėl Juozo Naujalio muzikos gimnazijos iniciatyvos. Kauno J. Naujalio muzikos gimnazijos pavaduotojas ūkiui A. Stankevičius
5. Dėl nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2020 metų veiksmų plano įgyvendinimo 1.1.5 priemonės „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ įgyvendinimo aprašo.

Seniūnas

Marius Švaikauskas

6. Kiti klausimai:

 

Į Centro seniūnijos seniūnaičių sueigą kviečiami: Centro seniūnijos seniūnaičiai, Išplėstinės seniūnaičių sueigos nariai bei bendruomeninių organizacijų atstovai.

 

 

Centro seniūnas                                                                                                     Marius Švaikauskas

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content