Renovacija 2023

Renovacijos tema tampa vis aktualesnė. Kartu su ekspertais ir architektais prašysime Jus pasidalinti savo nuomone, įžvalgomis ir siūlymais dėl ateities perspektyvų. Tikimės, kad šis renginys paskatins Jus prisijungti prie iniciatyvos bendrai kvartalų atnaujinimo vizijai kurti.

Renginys skirtas iniciatyviems bendruomenių nariams, kurie domisi ir sprendžia dėl renovacijos iniciavimo, daugiabučių namų valdytojams, statybos įmonėms, statybos medžiagų tiekėjams ir visiems kam aktuali ši tema.

Kviečiame dalyvauti renginyje RENOVACJA 2023, kuris vyks Vilniuje, birželio 12 d. 18 val. Energetikos ir technikos muziejuje, Rinktinės g. 2.

Registracija į renginį būtina. REGISTRACIJA

Daugiau apie renginį – kvietime. KVIETIMAS

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content