Mažoji renovacija: kvietimas jau sustabdytas

Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) gruodžio 16 d. sustabdė kvietimą teikti paraiškas daugiabučių namų vidaus šildymo ir karšto vandens sistemų modernizavimui. Mažiau nei prieš pusmetį startavęs kvietimas sustabdytas sulaukus paraiškų visai subsidijoms skirtai sumai.

Šio kvietimo metu gautos 107 paraiškos už 4,1 mln. eurų. Iš viso šiai priemonei finansuoti iš Klimato kaitos programos lėšų buvo skirta 4 mln. eurų. Programą inicijuoja Aplinkos ministerija kartu su Energetikos ministerija.

Iš APVA gautų 107 paraiškų didžiojoje dalyje daugiabučių (66) numatyta ne tik modernizuoti šilumos punktą, bet ir sutvarkyti šilumos sistemą. Likusiame 41 daugiabutyje planuojama atnaujinti šilumos punktą.

Daugiausia paraiškų gauta iš Kauno (21) bei Klaipėdos (17) miestų, Trakų rajono (11) bei Panevėžio miesto (9) savivaldybių.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content