Tarptautinis vokalistų konkursas „Kaunas Talent 2016“

kaunas-talent_2016_plakatas_a2_2016-11-14

Kasmet vis daugiau susidomėjimo ir pripažinimo iš dalyvių bei žiūrovų sulaukiantis tarptautinis vokalistų konkursas „Kaunas Talent 2016“ daugeliui atlikėjų tampa laipteliu aukštyn į Didžiąją sceną.

Penkias dienas truksiantys konkursiniai koncertai bei renginiai miesto visuomenei – tai gražus įvairių valstybių bendradarbiavimo, bendravimo ir dalijimosi patirtimi pavyzdys. Dėl apdovanojimų konkurse varžysis apie 300 jaunųjų konkursantų iš Lietuvos, Turkijos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Ukrainos, Izraelio, Austrijos, Vokietijos, Maltos, Rusijos, Makedonijos, Rumunijos, Baltarusijos, Bulgarijos, Moldovos, Gruzijos, Vengrijos, Italijos bei Serbijos, kitų šalių, taip pat geriausi Lietuvos atlikėjai.

Šių metų lapkričio 24 dieną, 18 val. Kauno kultūros namuose „Tautos namai“ (Vytauto pr. 79) vyks iškilmingas konkurso atidarymas. Jo metu publika mėgausis užsienio žvaigždžių pasirodymais bei pirmieji pamatys Lietuvoje filmuoto Antonijos Markovos (Bulgarija) vaizdo klipo premjerą.

Lapkričio 27 d. 16 val. laisvalaikio ir pramogų centre „Oazė” (Baltų pr.16) vyksiančiame konkurse-koncerte „In memoriam“, skirtame Anapilin išėjusiems autoriams ir atlikėjams atminti, solistai ir vokalinės grupės atliks po laisvai pasirinktą kūrinį iš mus palikusių autorių bei atlikėjų repertuaro. Renginį filmuos LRT televizija.

Lapkričio 28 d. 18 val. „Žalgirio“ arenoje klausytojų lauks nemokamas festivalio baigiamasis koncertas, kuriame jaunieji atlikėjai varžysis dėl pagrindinio konkurso prizo. Renginį filmuos LRT televizija. Po koncerto lauks įspūdingas fejerverkų šou.

Daugiau informacijos – www.vmlr.lt.

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content