Masinės ėjimo varžybos

14171825_10154108502371387_1788931294_n

Kaune vyks masinės ėjimo varžybos įvairaus amžiaus ir skirtingo fizinio pajėgumo žmonėms

Pasaulinės sveikatos organizacijos skaičiavimais, kiekvienas žmogus vidutiniškai kasdien turi nueiti apie 10 000 žingsnių (7 km). Įsisukus į šiuolaikinio gyvenimo tempo ratą, tokį atstumą įveikia tikrai ne kiekvienas. Masinių ėjimo varžybų organizatoriai, vykdydami savo veiklą, skatina žmones per dieną pajudėti bent 15 minučių. Pajusti judėjimo džiaugsmą ir už tai dar gauti prizų, organizatoriai rugsėjo 24 dieną kviečia į „Proenzi ArthroStop“ ėjimo varžybas Kaune.

Toks renginys jau vyko Vilniuje, Druskininkuose ir Nidoje. Šįkart ėjimo banga rugsėjo 24 d. persikels į Kauną. Tūkstančiai ėjimo mėgėjų į vieną vietą susirinks vienam tikslui – eiti. Nesvarbu nei fizinis pasirengimas, nei amžius, nei ėjimo technika. Tereikia vieną po kito rinkti žingsnius.

„Dalyvavimas nemokamas, o kiekvienas internetu užsiregistravęs dalyvis gaus vardinį numerį, rankų darbo, specialiai šioms varžyboms Lietuvoje gamintą medalį, mėnesinį abonementą „Sporto biržoje“ bei kitų partnerių dovanas“, – pasakojo ėjimo varžybų organizatorė Vlada Musvydaitė.

Varžybų formatas nesikeičia – pradedantiesiems ėjikams ir vaikams siūloma įveikti 5 000 žingsnių (apie 3,5 km), pažengusiems – 10 000 žingsnių (apie 7 km), tikriems ėjimo entuziastams – 15 000 žingsnių (apie 11,5 km).

Trasos nereikia įveikti kuo greičiau, tad galėsite pasirinkti sau malonų tempą.

Ėjimo varžyboms bus sukurta speciali mobilioji aplikacija, kurioje galėsite matyti žemėlapį su trasa, o joje – ypatingi objektai, kuriuos praeisite. Visiems dalyviams taip pat bus išdalinti popieriniai žemėlapiai su pažymėta ėjimo varžybų trasa.

„Proenzi ArthroStop“ ėjimo varžybose laukiami visi – nuo vaikučių iki senjorų. Dalyvauti bus galima tiek su šunimis, tiek stumiant vaikučio vežimėlį.

„Labai džiaugiuosi, kad jau pirmą registracijos dieną užsiregistravo virš 300 dalyvių, o dabar dalyvausiančių skaičius jau artėja prie 1 000. Varžybose bus apdovanoti dalyviai, kurie ėjo visuose ėjimo varžybose – tiek Vilniuje, tiek Nidoje, tiek Druskininkuose“, – sakė V.Musvydaitė.

Ėjimo varžybos prasidės prie Pažaislio vienuolyno, 12 valandą. Detalesnę informaciją organizatoriai paskelbs artimiausiu metu.

Nemokamą registraciją ir daugiau informacijos rasite www.ejimovarzybos.lt

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content