Globos savaitė Kaune

PASTOGE-HORIZONTALUS-FOTOKONKURSAS

Balandžio 29–gegužės 10 d.

Fotokonkursas „Pasimatuok sparnus“  

Kauno bendruomenės kviečiamos iš įvairių priemonių kurti sparnus, jais pasipuošti, nufotografuoti ir nuotraukas siųsti el. paštu [email protected]. Gegužės 17-ąją, minint Vaiko dieną, bus paskelbti nominantai ir laimėtojai. Konkurso dalyvių laukia prizai, o nominantų darbai bus eksponuojami Laisvės alėjoje. 

Gegužės 17 d.

9:30 val. Mokslinė-praktinė konferencija „Vaiko rytojus prasideda šiandien“  

Konferencija kvies analizuoti dažniausiai pasitaikančias problemas siekiant užtikrinti vaikų gerovę.

Vieta: VDU mokslo ir studijų centro 106 a. (V. Putvinskio g. 23)

Birželio 25 d.

18 val. Bėgimas „Už vaiko rytojų“

Mėgstantys aktyvų laisvalaikį kviečiami sudalyvauti Ąžuolyno parke vyksiančiame bėgime. Mažųjų dalyvių lauks batutai ir cukraus vata.

Vieta: Ąžuolyno parkas šalia Dariaus ir Girėno paminklo (Perkūno al. 5)

Birželio 27 d.

16 val. Vaikų gerovės centro „Pastogė“ gimtadienis

Gimtadienio dalyvių laukia eksperimentai, siurprizai, batutai, cukraus vata ir gimtadienio tortas. O visą šventę vainikuos putų šou.

Vieta: Vaikų gerovės centras „Pastogė“ (P. Plechavičiaus g. 21)

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content