„Kaunas Photo“: audiovizualinis projektas „Lietuva. Atsisveikinimo vaizdai“

14718879_10157515803970176_3299885666508700540_n

„Kaunas Photo“: audiovizualinis projektas „Lietuva. Atsisveikinimo vaizdai“, 18:30 val.
Kauno kino centras „Romuva“, Laisvės al. 54

Vienas ryškiausių šiuolaikinės lietuvių dokumentinės fotografijos kūrėjų alytiškis Vytautas V. Stanionis suteiks unikalią galimybę keliauti po XIX amžiaus pradžios Lietuvos miestų ir miestelių spalvų, nuotaikų žaismą. Gerai žinomo muzikos kūrėjo ir atlikėjo Eugenijaus Kanevičiaus netradiciniais instrumentais kuriamos garsinės kompozicijos žiūrovams ir klausytojams leis Lietuvoje pasijusti lyg egzotiškoje šalyje. Dažnas pasakys: „tokios Lietuvos dar nesu matęs“…

Šis fotografo ir džiazmeno projektas buvo rodytas pirmajame festivalyje 2004 metais ir žiūrovų buvo sutiktas su didžiuliu entuziazmu. Tryliktasis festivalis „Kaunas Photo“, kurio tema „Flaneur. Naujieji miesto naratyvai“ kviečia amžiaus pradžios kūrinį atrasti šių dienų patirčių, pojūčių, mūsų krašto suvokimo kontekste.

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/events/642171969280407/

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content