Informacija dėl parkų ir skverų želdinių inventorizavimo

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos želdynų įstatymo 20 straipsnio 4 dalimi, informuojame, kad 2023 metų II-III ketvirtį bus atliekama šių parkų ir skverų želdinių inventorizacija:

  • Naugardiškių parko;
  • skvero prie Krėvės pr. ir Pramonės pr.;
  • skvero prie Gailutės g. ir Vaidilos g.;
  • Neries krantinės parko;
  • Sąjungos aikštės.

Želdinių inventorizacijos paslaugas teikia UAB „Želdynų vizija“ (2022 m. sausio 7 d. paslaugų teikimo sutartis Nr. SR-11).

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content