Dėl Kauno miesto savivaldybės gamtos paveldo objektų schemų patvirtinimo

Informuojame, kad 2022 m. birželio 21 d. Kauno miesto savivaldybės tarybos posėdyje bus svarstomas sprendimo „Dėl Kauno miesto savivaldybės gamtos paveldo objektų schemų patvirtinimo“ projektas.

Projekto iniciatorius – Kauno miesto savivaldybės administracijos Aplinkos apsaugos skyrius.

Tikslas – patvirtinti Savivaldybės saugomų gamtos paveldo objektų schemas:

  1. Kauno miesto savivaldybės gamtos paveldo objekto (Ąžuolo ir Pušies Draugystė) schemą;
  2. Kauno miesto savivaldybės gamtos paveldo objekto (pušys Sesės) schemą;
  3. Kauno miesto savivaldybės gamtos paveldo objekto (Taikos kalno ąžuolas) schemą.

Projekto rengėja Kauno miesto savivaldybės administracijos Aplinkos apsaugos skyriaus vyriausioji specialistė Laima Dranseikienė, tel. Nr. 42 47 06, el. p. [email protected].

PRIDEDAMA. Sprendimo „Dėl Kauno miesto savivaldybės gamtos paveldo objektų schemų patvirtinimo“ projektas

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content