Maironio premija

2023 m. gegužės 23 d. Kauno miesto savivaldybės tarybos sprendimu Nr. T-213 Maironio premija skirta poetui  Juliui Kelerui už poezijos knygą „Virtuvėlė pilna Ukmergės“.

2022 m. balandžio 26 d. Kauno miesto savivaldybės tarybos sprendimu Nr. T-204 Maironio premija skirta poetui Liudvikui Jakimavičiui už poezijos knygą „Paliktos paletės“.

2021 m. birželio 22 d. Kauno miesto savivaldybės tarybos sprendimu Nr. T-250  Maironio premija skirta poetei Dovilei Zelčiūtei už poezijos knygą „Šokiai Vilniaus gatvėje“.

2020 m. Maironio premija skirta poetui Aliui Balbieriui už poezijos  knygą „Ekvilibriumas“.

2019 m. Maironio premija skirta poetui Mariui Burokui už poezijos knygą „Švaraus buvimo“.

2018 m. Maironio premija skirta poetui Almiui Grybauskui už eilėraščių knygą „Toli blizga“.

2017 m. Maironio premija skirta poetui Tomui Venclovai už eilėraščių knygą „Eumenidžių giraitė“.

2016 m. Maironio premija skirta poetei Ramutei Skučaitei už eilėraščių ir prozos knygą „Nepaslaptis tokia balta“.

2015 m. gegužės 19 d. T-272 Maironio premiją poetui Vladui Braziūnui už eilėraščių knygą „Stalo kalnas“.

2014 m. premiją pelnė Kęstutis Navakas už eilėraščių knygas „100 du“ ir „Lorelei: 50 meilės laiškų + 50 meilės eilėraščių“

2013 m. pirmąją Maironio premiją pelnė poetė Tautvyda Marcinkevičiūtė – Patackienė už knygą „Greitaeigis laiko liftas”.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content