Kauno m. savivaldos 600 m. jubijiejiniai medaliai

2008-aisiais Kaunas pažymėjo savivaldos 600 metų jubiliejų. Ta proga buvo nukaldinti jubiliejiniai medaliai: 10 sidabrinių, 150 pasidabruotų ir 1284 žalvariniai. Jų autorius – Petras Gintalas.

Jubiliejiniais metais buvo įteikti 3 sidabriniai medaliai, 70 pasidabruotų ir 1211 žalvarinių.

Pastarieji medaliai buvo įteikti visiems buvusiems miesto tarybos nariams, kai kuriems savivaldybės darbuotojams ir kitiems savivaldai nusipelniusiems asmenims.

Pasidabruoti medaliai buvo įteikti asmenims, kurie savo darbais prisidėjo prie savivaldos stiprinimo ir Kauno vardo garsinimo.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content