Labdaros fondas „Devbridge Foundation“ dovanoja Kaunui išskirtinę patirtį

Nuo birželio 28 d. 23.00 val. Kauno miesto gyventojus ir svečius džiugins išskirtinai apšviesta Kauno Šv. arkangelo Mykolo bažnyčia. Šį projektą iniciavo ir finansavo labdaros fondas „Devbridge Foundation“, o įgyvendino partneris „Energy Green“.

„Per paskutinius penkerius metus Kaunas apšvietė didesnę dalį miesto bažnyčių. Jos tapo matomos iš toli ir tamsiuoju paros metu. Turime progą pasidžiaugti, kad tokią miesto iniciatyvą pratęsė ir privatus verslas, investuodamas į gražesnę, jaukesnę aplinką. Savivaldybė pasirūpino Soboro fasado sutvarkymu, o dabar jis bus ir dailiai apšviestas”, – teigė Kauno meras Visvaldas Matijošaitis.

2021 m. IT paslaugų įmonę „Devbridge“ įsigijus „Cognizant“, norėdami tęsti misiją, aštuoni įmonės įkūrėjai 2023 m. įkūrė labdaros fondą „Devbridge Foundation“ ir paaukojo 8 mln. eurų organizacijos įstatiniam kapitalui. Kauno Šv. arkangelo Mykolo bažnyčios apšvietimas – pirmasis labdaros fondo projektas.

„Vienas iš mūsų fondo siekių – išsaugoti ir propaguoti lietuvių kultūrą ir vienyti visus pasaulio lietuvius, todėl neatsitiktinai pasirinkome ir šio projekto pradžią – norime Dainų šventės svečiams sukurti galimybę pamatyti Kauną kitoje šviesoje. Tikime, kad tik pažindami savo kilmę galime kurti šviesesnę ateitį“, – teigia Labdaros fondo „Devbridge Foundation“ prezidentas Aurimas Adomavičius.

Labdaros fondas „Devbridge Foundation“ savo veikla nori padėti ugdyti ir įkvėpti būsimą lyderių kartą, todėl koncentruosis į verslumo skatinimą, žinių prieinamumo didinimą ir ekonominį augimą. Vienas iš fondo tikslų burti lietuvių bendruomenę visame pasaulyje bei padėti įmonėms ir verslininkų tinklui susitikti su būsimaisiais lyderiais.

Vienas iš Kauno miesto simbolių – Kauno Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčia pradėta statyti 1891 m. birželį ir baigta 1895 m. Šventovės projekto autorius – karo inžinierius papulkininkis Konstantinas Limarenko. Koregavo akademikas D. Grimas. Sovietmečiu 1962 m. bažnyčia buvo uždaryta ir nusiaubta. 1991 m. rugsėjo 17 d. šventovė grąžinta, jos kupoluose vėl iškelti kryžiai, o 1996 m. paskirta LR kariuomenės Kauno įgulos reikmėms ir tapo Kauno Įgulos bažnyčia. Kauno šv. arkangelo Mykolo bažnyčios apšvietimas bus įjungiamas kas vakarą kartu su viso miesto apšvietimu.

Daugiau informacijos apie labdaros fondą: www.devbridgefoundation.org

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content