Atnaujinta svarbi susisiekimo jungtis Žaliakalnyje: baigtas Aušros laiptų remontas

Su Žaliakalnio funikulieriumi besiribojantys ir ilgus metus kauniečiams pasitarnaujantys Aušros laiptai sulaukė darbų pabaigos. Nuo šiol susisiekimas tarp V. Putvinskio ir Žemaičių gatvių patogus tiek dieną, tiek ir tamsiuoju paros metu – sutvarkytos ne tik laiptų pakopos, bet ir atnaujintos apšvietimo atramos.

„Kaune laiptų priežiūrai skiriame didelį dėmesį ir jie remontuojami nuolatos. Pastaraisiais metais sulaukėme daug gyventojų prašymų imtis Aušros laiptų remonto. Jokia paslaptis – avarinės būklės pakopos kėlė pavojų pėstiesiems. Po remonto laiptų funkcionalumas išliko nepakitęs. Užbaigę vienus darbus, imsimės kitų“, – tikina Kauno mero pavaduotojas Andrius Palionis.

Aušros laiptų remontas pradėtas praėjusių metų lapkritį. Nuspręsta pakeisti visas pakopas, sudėti naujas plyteles, atnaujinti turėklus, apšvietimo atramas, įrengti betoninius lietaus latakus ir nuovažas dviračiams.

Čia pat planuojama asfaltuoti įvažiavimą nuo Putvinskio g. iki pat laiptų.

Laukiančių darbų eilėje – laiptų tvarkymas tarp E. Fryko ir K. Būgos gatvių, taip pat prie Linkuvos g. įkalnės ir Tunelio g. viaduko.

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content