Vasaros skaityklos Kauno parkuose pradeda naują sezoną

Kauno Vinco Kudirkos viešoji biblioteka pradeda naują skaityklų Kauno miesto parkuose sezoną. Šią vasarą skaitytojų vėl lauks trys bibliotekos vasaros ambasados – jos įkurtos Dainavos, Kalniečių ir Santarvės parkuose. Šiose skaityklose iki pat rudens bus galima skaityti ir skolintis knygas, vartyti spaudą, žaisti stalo ir lauko žaidimus, dalyvauti renginiuose ir edukacijose.

Pirmoji skaitykla Dainavos parke atsivers jau šį trečiadienį, gegužės 29 d. Čia 18 val. vyks dainų autoriaus ir atlikėjo, aktoriaus, dramaturgo ir režisieriaus Justo Tertelio akustinis koncertas. Skaityklos, kaip ir pernai, lankytojai kviečiami ieškoti šalia tvenkinio.

Birželio 5 d. atsidarys trečią sezoną skaičiuosianti Kalniečių parko skaitykla. Šią progą biblioteka kviečia paminėti su trenksmu – susipažinti su afrikietiškais būgnais ir jais pagroti. Renginyje, kuris prasidės 18 val., dalyvausiantis perkusininkas Gediminas Mačiulskis pristatys šiuos instrumentus ir pakvies kartu sukurti bendrą šimto būgnų ritmą. Kalniečių parko skaityklos vieta – netoli lauko treniruoklių aikštyno ir tvenkinio.

Naujovė šiemet – skaitykla Santarvės parke, Šilainiuose. Ji sezoną pradės birželio 12 d. Atidarymo šventė vyks 18 val., o jos metu laukia „Teatriuko“ koncertas visai šeimai „Gražiausi lietuviški eilėraščiai ir muzikiniai žaidimai mažiems ir dideliems“. Skaityklos vieta – šalia pagrindinio įėjimo į parką.

Skaityklos Dainavos, Kalniečių ir Santarvės parkuose veiks visą vasarą iki pat rugpjūčio pabaigos. Jose bus galima skaityti ir skolintis knygas, pavartyti spaudą, žaisti stalo ir lauko žaidimus, dalyvauti renginiuose ir edukacijose. Skaityklose vyks knygų pristatymai bei susitikimai su rašytojais vaikams ir suaugusiems, koncertai, pasidainavimai, pasišokimai, kūrybinės dirbtuvės ir edukacijos įvairaus amžiaus lankytojams. Naudojimasis skaityklų paslaugomis ir visi jose vykstantys renginiai – nemokami.

Vasaros skaityklos parkuose suteikia galimybę miestiečiams gauti kokybiškas kultūros paslaugas ne tik Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos skyrių ir padalinių patalpose, bet ir viešose miesto erdvėse. Tokios vasaros bibliotekos kauniečių mėgstamos ir noriai lankomos. Praėjusiais metais skaityklos buvo įkurtos Dainavos, Kalniečių ir Santakos parkuose, jose per sezoną apsilankė beveik 23 tūkst. žmonių, suorganizuoti 59 renginiai, sulaukę 3,5 tūkst. lankytojų.

Skaityklų parkuose įrengimą organizuoja Kauno Vinco Kudirkos viešoji biblioteka. Partneriai: Kauno miesto savivaldybės Dainavos, Eigulių ir Šilainių seniūnijos, Kauno kultūros centras.

Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos informacija

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content