Būsimus Kauno studentus pasitiks modernizuota Studentų gatvė

Ateinančius mokslo metus KTU studentų miestelis pasitiks dar labiau atsinaujinęs – įvykęs miesto savivaldybės ir KTU atstovų susitikimas simbolizavo Studentų gatvės atnaujinimo darbų pabaigą.

Su savivaldybės vadovais susitikę Kauno technologijos universiteto (KTU) vadovai ne tik apžiūrėjo modernėjantį universiteto miestelį, bet ir aptarė tolimesnes bendradarbiavimo galimybes. Pasak KTU rektoriaus Eugenijaus Valatkos, Kaunas ir toliau pateisina studentų miesto vardą.

„Nenuostabu, kad Kaunas – studentų miestas, nes čia turime ir Studentų gatvę. Kalbant rimtai, studentai – bet kurio miesto ateities garantas. Norime, kad jie čia baigtų studijas ir įsikurtų – tam kartu su miestu dedame visas pastangas, nuolat gerindami ne tik studijų kokybę, bet ir visą KTU studentų miestelio infrastruktūrą. Modernizuoti bendrabučiai, laboratorijų centras „M-Lab“, nauja biblioteka – tik keletas mūsų projektų. Labai džiugu, kad šioje strateginėje kryptyje KTU ir miesto vizijos sutampa: mes rūpinamės studentais, o miestas rūpinasi, kad jiems čia būtų gera gyventi“, – pabrėžė rektorius.

Jo teigimu, išskirtiniai Kauno projektai kaip „Žalgirio“ arenos baseinas, atnaujintas futbolo stadionas, neužilgo atsidarysianti „Mokslo sala“, būsimi koncertų ir konferencijų rūmai ant Nemuno kranto Kauną daro išskirtine šalies vieta, kurioje norisi likti ir įsikurti.

Pasak Kauno miesto mero Visvaldo Matijošaičio, KTU studijuoja būsimi technologijų lyderiai, o miestas siekia padaryti viską, kad jie rastų savęs vertas darbo vietas.

„Norisi, kad šis jaunimas pasiliktų čia ir kurtų ateities Kauną. Ne mažiau svarbi ir pačių studijų aplinka, nes tai gražiausi jaunystės metai. Universitetas sparčiai modernėja, tvarkosi. Džiaugiuosi, kad prie to prisidėjo ir miestas: dabar, kai šalia atnaujintos gatvės sužaliavo beveik pusantro šimto sakurų, studentų miestelyje bus tikrai jaukiau“, – akcentavo V. Matijošaitis.

KTU „M-Lab“ įvykusiame susitikime savivaldybės atstovams rektorius įteikė paveikslą, kuriame įrėmintos dvi nuotraukos. Pirmoji – KTU studentų miestelio gimimas septintojo dešimtmečio pabaigoje, o antroji – vaizduojanti tai, kaip iš tos pačios perspektyvos atrodo atsinaujinusi Studentų gatvė šiemet.

Mažiau nei metus trukusi gatvės rekonstrukcija visiškai pakeitė gatvės vaizdą – čia buvo įrengti nauji lietaus surinkimo trapai, atnaujintas šaligatvis, įrengtos dvi žiedinės sankryžos, nutiesti dviračių takai, atnaujintas apšvietimas.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content