„UžmESk akį“ į laivams pritaikytą Nemuną

Nemuno vandens kelias – ypač svarbus Lietuvai. Per Klaipėdos uostą jis sudaro tarptautinius maršrutus Baltijos jūroje. O per Kuršių marias šis kelias kuria bendrą kelių vandens kelių sistemą su Vakarų Europa.

Tačiau tam, kad šis Nemuno kelias būtų aktyvus, tam būtinas tinkamas gylis. Kaip tai padaroma? Kam to reikia?

Į šiuos ir kitus jūsų klausimus atsakysime gegužės 24 d. Santakos parke.

Nepraleiskite galimybės sužinoti daugiau apie Lietaus vidaus vandens kelius!

O tiems, kam reikia veiksmo, kviečiame registruotis į orientacines varžybas, kuriose jūsų lauks ne tik įspūdingas startas, bet ir prizais gausus finišas!

Registracija – būtina.

Programa: 

17:30 – Dalyvių sutikimas prie scenos Santakos parke

17:45 – Įžanginis renginio vedėjo žodis, projekto pristatymas, orientacinio žaidimo „UžmESk akį“ žaidimo pradžia

20:00–20:30 – Orientacinio žaidimo pabaiga

21:00 – Nugalėtojų apdovanojimai, renginio pabaiga

Renginio vieta: Santakos parkas, Kaunas.

Registracija: https://forms.gle/6PwsnhbpryRqMSih9

Trumpai apie renginių ciklą „UžmESk akį“:

Gegužės mėnesį kviečiame švęsti Lietuvos narystės Europos Sąjungoje 20 metų sukaktį ir atverti 20 įspūdingų objektų 10 Lietuvos apskričių. Savo įmonių ir įstaigų duris atvers tiek viešojo, tiek ir privataus sektorių atstovai, sėkmingai pasinaudoję ir besinaudojantys ES investicijų suteikiamomis galimybėmis. Renginių ciklas vyks 05.17-06.01 dienomis.

Šiuos tris savaitgalius kviečiame ne tik „užmesti akį“ į projektus, bet ir sudalyvauti įtraukiančiose veiklose, edukacijose ir ekskursijose. O kartu su lankomu objektu nepamirškite aplankyti miesto ar apskrities įdomiausius objektus. Susipažinkime su Lietuva iš naujo!

Renginio organizatorius: CPVA.

Renginį finansuoja Europos Sąjunga.

Atnaujinimo data: 2024 m. gegužės 22 d.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content