„UžmESk akį“ į ELINTA MOTORS inovacijų užkulisius

Ar žinojote, kad Lietuvoje gaminamos sistemos su inovatyviu silicio karbido variklio valdikliu? Ji leis inovatyvų variklį pritaikyti ne tik vilkikams ir kitam komerciniam transportui, bet ir autobusams, žemės ūkio, statybų technikai ar net laivams.

Taip pat ar žinojote, kad pirmoji elektros įkrovimo stotelė buvo įkurta dar 2011 m.?  Visų šių (ir dar daugelio kitų) inovacijų kūrėjai ir savininkai yra komerciniam transportui sistemas gaminanti bendrovė „Elinta motors“. Jų sukurtais produktais naudojasi tokie pasauliniai ženklai kaip „Iveco“, „Mercedes Sprinter“, MAN, VW bei kiti.

Dar vienas šio ženklo išskirtinumas yra jo savininkas bei įkūrėjas – Vytautas Jokužis. Jis mielai dalinasi patirtimi, įžvalgomis, o į jo skaitomus pranešimus susirenka šimtai žmonių.

Šį kartą kviečiame užsukti į ELINTA MOTORS inovacijų užkulisius bei išvysti, kaip gimsta ateities inovacijos. Užtikriname, kad bus be galo įdomu, nes susitiksime su pačiu įkūrėju – Vytautu Jokužiu!

Žmonių kiekis – ribotas, todėl registracija – būtina.

Renginio dienotvarkė:

11.00 – Dalyvių pasitikimas

11.15 – Elinta Motors pristatymas

12.00 – Ekskursija po įmonę

12.40 – Kavos pertrauka

13.30 – Pabaiga

Renginio vieta: Elinta Motors, Terminalo st. 5, Biruliškės., Kauno raj.

Registracija: https://forms.gle/VppuRnQWBZtvpwWw7

Trumpai apie renginių ciklą „UžmESk akį“:

Gegužės mėnesį kviečiame švęsti Lietuvos narystės Europos Sąjungoje 20 metų sukaktį ir atverti 20 įspūdingų objektų 10 Lietuvos apskričių. Savo įmonių ir įstaigų duris atvers tiek viešojo, tiek ir privataus sektorių atstovai, sėkmingai pasinaudoję ir besinaudojantys ES investicijų suteikiamomis galimybėmis. Renginių ciklas vyks gegužės 17–birželio 1 dienomis.

Šiuos tris savaitgalius kviečiame ne tik „užmesti akį“ į projektus, bet ir sudalyvauti įtraukiančiose veiklose, edukacijose ir ekskursijose. O kartu su lankomu objektu nepamirškite aplankyti miesto ar apskrities įdomiausius objektus. Susipažinkime su Lietuva iš naujo!

Renginio organizatorius: CPVA.

Renginį finansuoja Europos Sąjunga.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content