Karių pratybos Kaune

Gegužės 13–19 dienomis Pulkininko Juozo Vitkaus inžinerijos  ir Kunigaikščio Vaidoto pėstininkų batalionų kariai vykdys vertinamąsias lauko taktines pratybas „Inžinierių griausmas 2024“.  Jos skirtos individualiems ir komandiniams įgūdžiams įvertinti.

Gegužės 13 d. 9–18 val. kariai treniruosis Kauno tvirtovės parkui priklausančiuose I, II, IV fortuose ir jų apylinkėse. Dalyvaus iki 150 karių su ginklais, bus naudojami imitaciniai šaudmenys. Tą patį vakarą 19–21 val. kariai vykdys masinės nelaimės evakuacijos treniruotes Kauno klinikų teritorijoje ir apylinkėse. Planuojami 4 sraigtasparnio nusileidimai klinikų Skubios pagalbos skyriaus aikštelėje. Pratybose dalyvaus kariai su ginklais, važinės karinis transportas.

Kariai užtikrina, kad pratybų rajone bus laikomasi gamtos apsaugos taisyklių, transporto priemonės judės tik keliais.

 

Pulkininko Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono informacija ir nuotraukos

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content