Įvyko tarptautinis projektas „Kultūriniai mainai tarp Kauno ir Jaotsu (Japonija) vaikų darželių“

Kauno lopšelis-darželis „Žingsnelis“ nuo 2023 m. vykdo tarptautinį projektą „Kultūriniai mainai tarp Kauno ir Jaotsu (Japonija) vaikų darželių“. Jo tikslas – vystyti tarpkultūrinį supratimą tarp jaunesnio amžiaus vaikų, pristatant įvairių kultūrų aspektus per linksmas kūrybines veiklas.

Gegužės 9 d. Kauno lopšelyje-darželyje „Žingsnelis” apsilankė delegacija iš Japonijos: Mr. Masanori Kaneko, Yaotsu miesto meras; Mr. Mineyuki Ando, Yaotsu miesto konsulas; Ms. Harumi Imase, japonų kaligrafijos mokytoja; Ms. Yuko Ito, mero asistentė, viešųjų ryšių specialistė; Mr. Shuichi Ichikawa, fotografas.

Vizito metu svečiai susipažino su darželio bendruomene, ugdomosios veiklos organizavimu, edukacinėmis aplinkomis, pabendravo tiek su pedagogais, tiek su vaikais. Profesionali kaligrafė Ms. Harumi Imase pristatė Japonijos tradicinį kaligrafijos meną ir suteikė galimybę vaikams bei pedagogams išbandyti tai praktiškai.

Dėkojame šio projekto iniciatorei ir japonų kalbos vertėjai Kristinai Barancovaitei-Skindaravičienei už galimybę bendradarbiauti ir pažinti japonų kultūrą. Susitikimas su Japonijos delegacija įkvėpė ir suvienijo dvi skirtingas tautas, kultūras bei tradicijas.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content