Išankstinis balsavimas Kaune – naujoje vietoje – VDU rūmuose šalia Studentų skvero

Kauno mieste gyvenantys ar viešintys rinkėjai, gegužės 12 d. negalėsiantys dalyvauti Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimuose bei referendume dėl Konstitucijos 12 straipsnio pakeitimo, kviečiami savo pilietinę valią išreikšti išankstiniame balsavime. Jis vyks gegužės 7–9 dienomis nuo 7 iki 20 val. Vytauto Didžiojo universiteto rūmuose (S. Daukanto g. 28).

Rinkėjams išankstiniame balsavime reikia turėti tik savo asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Dėmesio! Kauno miesto savivaldybės pastate (Laisvės al. 96) išankstinis balsavimas nevyks dėl suplanuotų pratybų „Perkūno bastionas 2024“.

Balsavimo vietas Prezidento rinkimų ir referendumo dienai, gegužės 12-ajai, galima pasitikrinti internete: rinkejopuslapis.lt/zemelapis/. Informaciją apie rinkimų apylinkę sužinosite įvedę savo gyvenamosios vietos adresą. Vyriausioji rinkimų komisija teikia visą aktualią informaciją trumpuoju telefonu 1855 (nuo 7 iki 20 val.).

 

Kauno miesto savivaldybės informacija

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content