„Perkūno bastionas 2024“ – karinės pratybos Kaune gegužės 6–8 dienomis

Lietuvos kariuomenė ir NATO sąjungininkai pradėjo kompleksines pratybas „Perkūno griausmas 2024“. Kariai drauge su valstybės institucijomis imituoja perėjimą iš taikos į karo metą, pasiruošimą vykdyti karo komendantūrų veiklą, tarpusavio sąveiką.

Kaune gegužės 6–8 dienomis vyks sudėtinė nacionalinių pratybų dalis – „Perkūno bastionas 2024“. Mieste intensyviai judės kariai ir technika, bus naudojamos imitacinės priemonės (šaudmenys ar pirotechnika). Intensyviausios pratybos vyks ties strategiškai svarbiais objektais Centro, Petrašiūnų, Eigulių ir Aleksoto seniūnijose.

Nuo gegužės 7 d. vakaro iki 8 d. ryto komendanto valanda bus įvesta Palemono mikrorajone, Petrašiūnų seniūnijoje. Šiomis pratybomis kariai treniruosis sąveiką tarp policijos ir komendantinio vieneto. Gyventojų judėjimas nebus ribojamas, tačiau gali būti stabdomas ir tikrinamas bet kuris transportas.

Kauniečių prašome išlikti ramiais, geranoriškai laikytis karių ar kitų pareigūnų prašymų bei nurodymų.

Kauno miesto savivaldybės administracijos ir Lietuvos kariuomenės informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content