„Gintarinė pora“: pasaulinio lygio pasirodymai ir nemokamas koncertas

Vienas svarbiausių tikro ir šilto pavasario šauklių Kaune – pirmąjį gegužės mėnesio savaitgalį mieste vykstančios tarptautinės sportinių šokių varžybos „Gintarinė pora“. Šiemet jos bus surengtos 58-ąjį kartą ir nors atrodo, kad kažką naujo sugalvoti būtų sunku, organizatoriai žada, kad nustebins ir žiūrovus, ir dalyvius.

Motinos dienos vakarą – įspūdingas reginys

Šventinį gegužės 5 d. vakarą nuo 19 val. „Žalgirio arenoje“ vyks finalinis standartinių ir Lotynų Amerikos šokių varžybos, kuriose pasirodys geriausios turnyro poros. Taip pat pasirodys operos solistas Liudas Mikalauskas. Parodomąjį numerį dovanos „Sūkurio“ šokėjai – šių metų Lietuvos čempionai – Einoras Degutis ir Ugnė Bliujūtė.

Renginyje pasirodys šalies hiphopo čempionas, televizijos talentų konkurso nugalėtojas Ignas Tamulis bei šiuolaikinio šokio studija „Aušrinė“.

Vienas iš „Gintarinės poros“ iniciatorių Česlovas Norvaiša priduria, kad čia dar ne viskas – laukia ir daugiau įsimintinų staigmenų: „Kauniečiai visada garsėjo svetingumu, tad ir šiemet kartelės nenuleisime. Visus dalyvius bei žiūrovus pasitiksime tinkamai.“

Nemokamas koncertas

Varžybas organizuojančio Kauno kultūros centro direktorė Erika Stepankevičienė teigia, kad pačia didžiausia staigmena – žinia, kad šių metų renginį organizatoriai bei partneriai kviečia stebėti nemokamai: „Esame dėkingi šokėjams, kad toks elegantiškas ir jaukus vakaras kiekvienais metais įvyksta būtent Motinos dienos proga. Kaip ir kasmet, taip ir dabar kviečiame mamas ateiti su visa šeima ir pasimėgauti.“

Ji taip pat pabrėžė, kad nemokamų bilietų išankstinė rezervacija yra būtina: „Neabejojame, kad susidomėjimas bus didžiulis. Siekiame, kad visiems būtų patogu, todėl prašome iš anksto rezervuoti nemokamus bilietus. Kuo greičiau tai padarysite – tuo geriau. Be jų į renginį žiūrovai bus neįleidžiami.“

Varžybos rengiamos drauge su Kauno „Sūkurio“ sportinių šokių klubu, pasaulio ir Lietuvos sportinių šokių federacijomis, Kauno miesto savivaldybe.

Nemokamus bilietus į renginį „Gintarinė pora 2024” atsiimti galima internete – kakava.lt

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content